16 квітня 2024 року відбулася зустріч мера Львова Андрія Садового з в. о. ректора Львівського національного університету природокористування професором Василем Лопушняком та проректором з адміністративно-господарської роботи університету Василем Друзюком, під час якої було обговорено низку важливих господарських проблем, які належать до питання розвитку університетського комплексу. Василь Іванович передусім подякував за оперативну допомогу міської влади Львова щодо відновлення зруйнованого внаслідок атаки ворожих безпілотників історичного академічного корпусу ЛНУП та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю, яка даватиме щедрі плоди. Також в мерії відбулася зустріч з головою Ради ректорів Львівщини професором Юрієм Бобалом, під час якої обговорили особливості функціонування та розвитку університетського середовища нашого краю.