Щиро вітаю нашу академічну спільноту, відокремлені структурні підрозділи, стейкхолдерів, випускників й усіх партнерів та друзів нашого університету із Великодніми святами!

Великдень – це час, який єднає нас навколо українських звичаїв та традицій, вселяє надію у перемогу добра над злом, життя над смертю, ще більше утверджує нас у любові до Бога, ближнього та рідного народу, який прагне вільно й гідно жити та молитися на своїй священній землі. Сьогодні наша країна, зранена, але сильна духом, спрямовує свої молитви до Бога з глибокою вірою у те, що Христос воскрес – воскресне й Україна!

Шановні колеги! Дорогі студенти! З нагоди Світлого Празника Воскресіння Христового щиро бажаю: хай Великодня радість наповнює Ваші серця і зміцнює у силі та здоров’ї, щоби і надалі успішно працювати та навчатися, наближаючи добрими справами нашу Українську Перемогу!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

В.о. ректора ЛНУП
професор Василь Лопушняк