З 22 до 27 квітня 2024 року в місті Луцьк відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років.
Студент факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій (група Маш-51), майстер спорту України та член збірної команди України Анатолій Горідько здобув бронзову медаль у ваговій категорії 96 кг.
Він продемонстрував чудову силу та витримку, посівши III місце в ривку з результатом 157 кг, III місце в поштовху з результатом 182 кг та, відповідно, III місце в сумі двоборства з загальним результатом 339 кг.
Окрім індивідуальної бронзи, Анатолій також допоміг збірній команді Львівської області здобути III командне місце.
Вітаємо Анатолія Горідька з перемогою та висловлюємо подяку тренерському колективу за підготовку спортсмена! Його самовідданість та наполегливість є чудовим прикладом для інших студентів.
Бажаємо Анатолію подальших успіхів та нових перемог на змаганнях!