Впродовж місяця (1-28 лютого 2023 року) тривали наукові змагання I Міжнародного наукового чемпіонату країн Європи, Азії та Африки у Дубаї, організованого International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Jerusalem – Beijing), в якому взяли участь 1027 учасників – науковців із 59 країн світу. Наукові роботи були подані з 36 галузей науки.
Міжнародна експертна суддівська комісія з авторитетних вчених (понад 50 Нобелівських лауреатів серед журі та експертів) визначала переможців відповідно до галузей наук. В загальнокомандному заліку Україна посіла почесне 11 місце.
У галузі «Природничі науки» звання Срібного призера з науки країн Європи, Азії та Африки отримала кандидатка сільськогосподарських наук, викладачка кафедри технологій у рослинництві Львівського національного університету природокористування Руслана Миколаївна Панасюк з науковою роботою на тему «Research results of Nitroamophoska-M fertilizer in the Western Forest-Steppe zone of Ukraine».