Вічна пам’ять!
З глибоким сумом і жалем повідомляємо, що 15 листопада 2024 року під час виконання бойового завдання загинув Іван Богданович Галамушка – випускник факультету землевпорядкування та інфраструктурного розвитку. Тривалий час він вважався зниклим безвісти. Нещодавно було отримано підтвердження, що Іван Богданович отримав поранення, несумісні з життям, під час бойових дій у районі населеного пункту Петрівка Покровського району Донецької області.
Він самовіддано боровся за свободу України, мир і гідне майбутнє нашої держави. Його мужність, стійкість і вірність військовій присязі є зразком справжнього патріотизму.
Світла пам’ять про Івана назавжди залишиться в серцях колег, друзів, викладачів та всіх, хто мав честь його знати.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям і побратимам Героя. Глибоко сумуємо разом з родиною.
Вічна шана Герою!
Вітаємо кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри сталого природокористування та захисту довкілля Наталію Лопотич з ювілеєм!
Вельмишановна Наталіє Ярославівно!
У цей святковий день прийміть найщиріші вітання та слова глибокої поваги. Ваш професіоналізм, наукова активність, відданість справі та відповідальне ставлення до роботи викликають щиру шану та захоплення.
Бажаємо невичерпної енергії, натхнення та впевненості у власних силах. Нехай кожен день приносить задоволення від досягнень, підтримку колег, вдячність здобувачів освіти та нові можливості для наукового й професійного зростання.
Зичимо Вам невпинного руху вперед, нових ідей, плідних ініціатив і широкого визнання Ваших здобутків. Нехай Ваш професійний шлях буде щедрим на успіхи, натхнення та яскраві звершення!
Вічна пам’ять і слава захиснику України!
З глибоким сумом сповіщаємо, що 28 червня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув випускник нашого університету Іван Васильович Тучапець.
Іван Васильович народився 8 травня 1967 року у місті Яворів, де закінчив середню школу. Вищу освіту здобув у Львівському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Механізація сільського господарства».
Працював інженером з техніки безпеки в Райсількомунгоспі. Згодом виїхав на заробітки до Польщі, але за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення повернувся в Україну. З перших днів війни без вагань вступив до лав Збройних Сил України.
Служив у складі 63-ї окремої механізованої бригади ЗСУ на посаді старшого сержанта, старшого навідника 1-го мінометного взводу 2-ї мінометної батареї. Виконував бойові завдання на Донецькому, Луганському, Херсонському та Харківському напрямках, демонструючи мужність, професіоналізм і вірність військовій присязі.
Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям та бойовим побратимам Івана Васильовича. Світла йому пам’ять!
Відбулася Конференція трудового колективу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького
30 червня 2025 року відбулося засідання Конференції трудового колективу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
Кількісний склад Конференції – 380 делегатів, присутні на засіданні – 327.
Відповідно до порядку денного заслухали в.о. ректора, професора Івана Парубчака з питанням про особливості функціонування ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького на сучасному етапі. Іван Орестович доповів про результати трансформаційних процесів, які відбулись унаслідок реорганізації Львівського національного університету природокористування, та окреслив перспективні завдання і нові виклики, що чекають на наш заклад вищої освіти.
Засідання Вченої ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького
30 червня 2025 року в Актовій залі Північного кампусу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулося чергове засідання Вченої ради.
На початку засідання голова Вченої ради, професор Іван Парубчак запропонував внести доповнення до порядку денного і включити питання щодо зміни назви Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Ця пропозиція була підтримана одноголосно. Після затвердження порядку денного перейшли до його реалізації.З питання щодо зміни назви Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького виступив голова Вченої ради, професор Іван Парубчак, який коротко проінформував присутніх про результати обговорення проєкту нової назви університету на засіданнях робочої групи та запропонував рекомендувати Конференції трудового колективу змінити назву університету з «Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького» на «Національний природничий університет України». Ця пропозиція була схвалена більшістю голосів присутніх членів Вченої ради.
Про соціально-культурну діяльність університету за 2024–2025 н.р. як складову освітнього середовища ЗВО згідно з порядком денним доповіла керівник відділу соціально-культурного розвитку Тетяна Купчак. Заслухавши детальний звіт про організаційно-виховну та культурно-масову роботу в університеті, колегіальний орган затвердив його.
Круглий стіл «Конституція України в умовах російської агресії: збереження державності та прав людини»
Напередодні Дня Конституції України, 27 червня 2025 року, у змішаному форматі відбувся круглий стіл «Конституція України в умовах російської агресії: збереження державності та прав людини», організований кафедрою права Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
Подія об’єднала науковців і практиків у галузі права. Під час обговорення було висвітлено важливі питання, пов’язані з теоретико-правовими, доктринальними та практичними аспектами національної безпеки, реалізацією конституційних прав і свобод людини в умовах воєнного стану.
Гостей заходу привітав очільник університету – професор Іван Парубчак, наголосивши у своїй промові на потребі посилення ролі конституційної юстиції.
Науково-практичний захід у відділі досліджень матеріалів, речовин і виробів ЛНДЕКЦ МВСУ
16 червня 2025 року у Львівському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України (ЛНДЕКЦ МВСУ) відбувся круглий стіл, під час якого обговорювалися актуальні проблеми досліджень матеріалів, речовин і виробів. Окрема увага була приділена дослідженню харчових продуктів і об’єктів довкілля, підготовці фахівців за вказаним напрямом діяльності та ознайомленню з приладами й устаткуванням, які використовуються при проведенні експертних досліджень.
Ініціатором, організатором і модератором зазначеного науково-практичного заходу була завідувач відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів ЛНДЕКЦ МВСУ, кандидат хімічних наук Юлія Лень, а його учасниками – викладачі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького (доцент кафедри сталого природокористування та захисту довкілля Оксана Мазурак, доценти кафедри права Петро Оліщук, Анна Нестеренко та завідувач кафедри, проф. Галина Грещук, а також доцент кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів Ірина Ромашко) та Львівського національного університету ім. Івана Франка, які в межах угод про співпрацю зазначених закладів вищої освіти проходять стажування у Львівському НДЕКЦ МВСУ.
Учасники круглого столу отримали сертифікати про участь.
З Днем Конституції України!
Шановні колеги!
Сердечно вітаю Вас із Днем Конституції України – святом, яке нагадує нам про фундаментальні цінності свободи, гідності, прав людини і верховенства закону.
Саме у цей день наша країна зробила важливий крок до утвердження незалежності та демократичного розвитку – прийняла Конституцію, яка стала важливим чинником утвердження нашої держави, визначивши її суверенною, незалежною, демократичною, соціальною та правовою. Ця Конституція затвердила наші національні символи – Прапор, Герб, Гімн і Мову – як невід’ємні атрибути державної ідентичності.
З історичної точки зору коріння української демократії сягає ще Конституції Пилипа Орлика 1710 року – однієї з перших європейських конституцій. Сучасний курс України на євроінтеграцію – це логічне продовження нашого багатовікового прагнення бути частиною європейської спільноти та назавжди закріпитися серед правових демократій світу.
У час великих випробувань наш народ згуртовується навколо найважливіших своїх цінностей – свободи, гідності, демократії та верховенства закону. Усвідомлення того, що в Україні носієм суверенітету і єдиним джерелом влади є народ, допомогло нам під час Революції Гідності відстояти свій цивілізаційний вибір. А нині, в час тяжких випробувань російсько-української війни, сотні тисяч наших громадян зі зброєю в руках виконують свій священний конституційний обов’язок захисту України, разом із тим відстоюючи цінності усього демократичного світу.
Саме тому День Конституції України – це не просто свято, а символ нашої державності та нашого незламного духу. І у цей день ми вкотре дякуємо нашим Захисникам і Захисницям – тим, хто на передовій, і тим, хто підтримує державу в тилу.
Нехай Конституція України залишиться символом єдності, сили духу та незламності нашого народу. Нехай вона і надалі буде опорою для кожного громадянина, дороговказом для майбутніх поколінь.
Бажаю всім здоров’я, віри в Перемогу, сили духу і світлого миру. Разом ми подолаємо темряву. Разом ми відбудуємо і зміцнимо вільну, демократичну, правову Україну!
Слава Україні! Героям слава!
З повагою |
Вітаємо кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Галину Східницьку з ювілеєм!
Вельмишановна Галино Володимирівно!
Щиро вітаємо Вас із ювілеєм!
Прийміть найтепліші слова вдячності та пошани за Вашу відданість справі, невпинне прагнення до нових знань і високий професіоналізм. Ви – яскравий приклад сучасної молодої науковиці, яка поєднує глибокі теоретичні знання з практичними навичками, натхненням і щирою любов’ю до викладацької та наукової діяльності.
Ваша праця надихає студентів і колег, і ми переконані, що на Вас чекає ще багато яскравих перемог, наукових відкриттів та професійних вершин.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, підтримки однодумців, гідної оцінки Вашої праці й гармонії в усьому. Хай кожен новий день приносить нові можливості, цікаві ідеї та щире задоволення від того, що Ви робите.
Випуск здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» 2025 року
26 червня 2025 року у Північному кампусі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулася Урочиста академія з нагоди випуску здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр».
Розпочався захід виконанням Державного Гімну України. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про новітніх героїв – студентів, випускників, викладачів та працівників нашого університету, які віддали життя за волю і незалежність України.
Усіх випускників привітав в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, доктор наук з державного управління, професор Іван Орестович Парубчак.
Сторінка 1 із 234